היכן הגברים הקשובים הולכים כשהאגם קופא

השבוע שוב גבר מהאפליקציות התעופף אחרי שהסכמתי לגעת בו ונראה לי שאני לומדת את הלקח שלי. אבל רגע, נחזור להתחלה

את מייק הכרתי בבאמבל. היו לו בסה"כ שתי תמונות שבאף אחת מהן הוא לא הסתכל למצלמה: באחת הוא שיחק מול המחשב ובאחרת היה עם משקפי שמש. בכל אחת הוא נראה שונה והייתה לי תחושה שהן לא ממש מאותה תקופת זמן אבל בביו שלו היה כתוב שהוא בן 31 ואיש סיסטם וזה הספיק כדי שאאשר את הפרופיל.

שלחתי הודעה והתחלנו לדבר. הוא שלח בדיחה וקיבל נק' על ההומור. שלחתי בדיחה בחזרה והוא צחק (עוד כמה נק' לרקורד). התכתבנו והגענו לדבר על מיניות. רק שהתברר לי שבעוד אצלי מיניות זה מידע ממטפלים מיניים מוסמכים כמו אסתר פרל, לינדזי דו או אפילו פודקאסטים כמו קול הגבר, אצלו זה היה כל מיני פורומים של החלפות תפקידים ופטיש.

הוא הודה שהוא לא כ"כ מכיר את הדגדגן (איך?!) אבל שהוא מוכן לנסות. המשכנו לדבר והדגשתי כמה תקשורת זה דבר חשוב עבורי. שאין לי בעיה לנסות דברים שונים אבל הכל חייב להיות בתקשורת פתוחה

עברו כמה ימים והוא כתב לי שהוא גילח את כולו בשבילי. קצת הופתעתי כי לא ביקשתי ממנו כלום בעניין וגם קצת הרגשתי לחוצה שבעצם נשלח כאן מסר שהוא ירצה שאני אגלח את עצמי. וחוץ מזה, עם כל הדיבורים שלו על פטיש, הייתה לי תחושה שהבחור מושפע מפורנו (רבאק, הבחור בן 31, הוא לא יודע שפורנו זה לא המציאות?…)

אבל המשכנו להתכתב וקצת לעשות טיזרים וקבענו להפגש

היה לי ברור שהולך להיות מגע כלשהו במפגש ואפילו דיברנו על זה שאם אראה שאנחנו מתחברים, נוכל אחר כך לקפוץ אלי הביתה ולהתמזמז. אבל מחשבות לחוד ומציאות לחוד (או כמו שאומרים ביידיש- האדם מתכנן והאלוהים צוחק)

קבענו להפגש וללכת בחוץ אבל כמו שאמרתי קודם, צחקו עלינו מלמעלה וירד מבול. אז נכנסתי אליו לאוטו וחיפשנו בית קפה פתוח. עברנו בין כמה בתי קפה וכולם היו סגורים. אז החלטנו להתיישב אצלו באוטו.

אחרי שלושה משפטים, הוא שאל אם אני רוצה לגעת לו למטה ולראות שהוא מגולח. זה היה לי קצת יותר מדי ישיר על ההתחלה ולמען האמת די בוטה וסירבתי. אמרתי שאני צריכה קצת להתחמם לפני. אז המשכנו לדבר ובהמשך הוא סיפר לי שהוא ממש מגורה. שאלתי אותו הוא ירצה שאגע בו וברור שהוא אמר כן ושלח את היד שלי לגעת לו בערווה.

אמרתי שגם אני אשמח אם אח"כ הוא יגע בי והוא אמר שברור. הוא שאל אם הוא יכול לגעת לי בחזה והשבתי בחיוב, רק שהוא מחץ לי את הציצי קצת יותר מדי והאמת שזה לא ממש היה נעים ועצרתי אותו. אמרתי שאשמח שנגיע בהמשך למטה והוא הסכים. כל הזמן הזה, שנינו היינו לבושים לגמרי. אני הייתי עם מכופתרת ולכן הוא פשוט חלץ את השד ואח"כ החזרתי אותו פנימה

המשכתי ללטף את הזין שלו ולמחוץ בעדינות את הביצים שלו. הוא אמר שזה עדין וביקש שאמחוץ בחוזקה (איך לא נדלקה לי נורת האזהרה בראש שהבחור באמת מושפע מפורנו?…) וכך עשיתי עם רתיעה קלה שאכאיב לו אבל הוא נאנח וכך המשכתי ללחוץ שם בחוזקה. אחרי שתי דקות הוא שם את היד שלו על הזין ופולט (ליטרלי): יו, אני ממש מצטער אבל גמרתי. לא הבנתי למה צריך להצטער ואמרתי שזה בסדר ואפשר לעבור אלי. רק שהוא לא היה מוכן לשמוע על זה.

הוא אמר שאחרי שהוא גומר עובר לו כל החשק (??!) ושהוא מצטער כי המטרה שלו זה שנגמור ביחד (הייתי המומה שהבחור בטוח שזה הדבר הכי חשוב בסקס). הוא אמר בפעם הבאה נתחיל ממני אבל פה כבר הייתי סקפטית כי עם אופן הפעולה שלו, לא הייתי בטוחה שבאמת אכפת לו. גם לא רציתי שזה יהיה מירוץ של אורגזמות אלא חיבור נפשות (אני יותר מדי רומנטית?)

אמרתי לו שאני די מבואסת אבל לא היה נראה שממש אכפת לו לתקן את המצב, אלא שהוא היה מובך שגמר כל כך מהר. הלכתי הביתה ולא הפסקתי לחשוב על הסיטואציה הלא נעימה שהייתה לי. למחרת הרגשתי מאוד לא בנוח ורציתי להבין מה קרה. אז שלחתי לו הודעה:

תזכורת לעצמי: ככה נראים דושים

מפה הוא בעצם הסביר לי שהוא לא בנוי ללדבר ולתקשר ("את תקשורתית ופתוחה להבנה אבל אני פחות. נחמד לי להתכתב ולדבר איתך אבל אני בנוי לחלק המכני"). ברור שאני מבואסת לאללה ותוהה האם בכלל קיימים גברים רגישים ושלא פוחדים ממיניות. מהחוויה שלי עד כה, הגברים החכמים שפגשתי יכולים להיות מאוד תוקפנים ואילו הגברים שאפשר להיות מיניים איתם מאוד רדודים. מצד שני, בלי להמשיך לנסות, פשוט לא אדע ואולי אפילו אכיר מישהו שכן יכול לקיים את שתי הדרישות…

29 תגובות על ״היכן הגברים הקשובים הולכים כשהאגם קופא״

 1. לצערי אני באה מדור אחר, אצלנו הדברים עבדו אחרת. מכונה להתמסר לאדם רק אחרי שנוצר איזשהו קליק, אהבתי להישאר מסתורית , להיכסף לרגע ולא בום, טראח.
  דבר נוסף, כתבת שלא רואים את העיניים שלו בתמונות, אני זקוקה למבט כובש . הדבר הראשון שאבחן הם העיניים.
  טעם ההחמצה אינו נעים, אבל יהיו הזדמנויות נוספות וכל אחד למד מהמפגש החד פעמי הזה, משהו על עצמו.

  Liked by 1 person

 2. פטיש לא אומר בהכרח שהבן אדם צופה בפורנו.
  לרוב האנשים בגילאי 30+ יש כבר ניסיון מיני, הם יודעים מה הם אוהבים ומה לא.
  אני זוכרת שכשהייתי בת 20 וקצת הכרתי מישהו שהיה מבוגר ממני בכמה שנים טובות שאמר לי בריש גלי שיש לו פטיש לכפות רגליים. הוא היה מסוגל לשבת ולהסתכל עליהן שעות (וגם לעשות עוד דברים) קצת קריפי, אבל מי שבקטע, יכול להיות ממש סבבה.
  והקטע של לגלח למטה, הפך להיות מאוד נפוץ בשנים האחרונות אצל גברים ונשים כאחד. אין שום קשר בין זה ובין פורנו.
  אגב, יש לא מעט גברים שהם לא כל כך תקשורתיים, בכלל או בקשר לסקס בפרט.
  אנחנו הנשים יש לנו יותר נטייה לדבר ולהגיד דברים. גברים יעדיפו לשתוק ולא לספק יותר מדיי מידע..
  ת'כלס בסקס אם הוא יודע מה הוא עושה שם, לא באמת צריך לדבר על זה, אם לא… זו כבר בעיה אחרת.

  אהבתי

  1. באמת חושבת שרוב הגברים לא יודעים לתקשר? איך סקס יכול להיות טוב אם אי אפשר לכוון ולומר כלום?…ולגמרי אם הוא יודע מה הוא עושה אז הכל טוב, פשוט עדיין לא יצא לי להתקל בדבר כזה

   אהבתי

   1. יכולת התקשור של גברים היא דיי מוגבלת.
    אלא אם כן את נמצאת בקשר עם בן אדם שהוא ממש קרוב אלייך וקשוב אלייך ורוצה לדעת באמת מה את חושבת/רוצה/מרגישה באותו מצב אינטימי.
    אבל ככה לדבר על זה כשיחה, לא ממש…
    ורוב הגברים חושבים שהם יודעים מה הם עושים, אבל בפועל אין להם מספיק מושג.
    וגם מספיק שאותו גבר יצא ממערכת יחסים של כמה שנים עם בת זוג, והוא זוכר מה היא אהבה ומה לה עשה נעים ומנסה להשליך מזה עלייך (או על כל הנשים שהוא פוגש בדרך) כשהוא לא מבין שכל אישה היא שונה וכל אחת אוהבת משהו אחר ולא בהכרח את אותו הדבר בדיוק.

    אהבתי

    1. חשבתי שזה תקף לגברים בשנות ה-20, לא לקראת או אחרי 30 😦
     אז איך אפשר לדבר איתם או לכוון אותם אם הם לא רוצים לדבר? :/ פשוט להיות שם בובה בהתחלה ורק אז לומר משהו?

     אהבתי

     1. את יכולה לדבר… זה הם שלרוב לא ידברו, או שיגידו שמה שאת עושה זה בסדר וכו'.
      כשמפתחים מערכת יחסים זה כבר שונה…. ואז אפשר להיפתח יותר (וגם זה לא מבטיח שום דבר)

      אהבתי

 3. וואו. רחל דיברה על הבדלי הדור אבל האמת היא שגם יחסית לדור שלי הייתי clueless ואני די בטוחה שלא הייתי מסתדרת היום בעולם הדייטים. כל הכבוד לך על האומץ והאנרגיה שאת משקיעה ועל כך שאת מוכנה לנסות שוב ושוב גם לאור האכזבות. על הדרך את לומדת המון גם על עצמך וגם צוברת ניסיון עם גברים שונים. צודקת n_lee שלגברים בגדול הרבה יותר קשה להתבטא במילים אבל כן חשוב שאת תמיד תבטאי את הרצונות והצרכים שלך

  Liked by 1 person

 4. דברים וגם נשים מושפעים יותר מדי מפורנו היום. תוסיפי את העובדה שהגיל בו מתחילים להתנסות בחוויות מיניות הולך ויורד וקיבלת דור שהולך ומתבלבל (כך אני מבינה. אני גדלתי בחינוך דתי ובתיכון של בנות בלבד. הבעיות שלי היו אחרות).

  אני חושבת שלגברים יש נטיה לשדר שהם מנוסים הרבה מעבר ממה שהם באמת ואני לא יודעת אם זה קורה כדי לנסות למשוך את בת הזוג הבאה או כי המון נשים מזייפות הנאה כי גם הן מבולבלות.

  לדעתי גבר פחות מנוסה זו לא בעיה כל עוד הוא קשוב וכנה. לי יצא להדריך כמה בני זוג ולהסביר מה נעים לי ומה פחות ולדעתי כל הצדדים יצאו מרוצים.

  ברמה האישית אני פחות מתחברת ל"חתירה למגע" שנעשית במהירות כפי שהצגת פה, אני מעדיפה להכיר קצת את הבנאדם ולבנות משהו רגשי קודם
  (אחרת, לדעתי, קשה יותר לייצר "חיבור נפשות", כפי שכתבת) אבל אם זה טוב לשניכם אז שיהיה בהצלחה.

  Liked by 1 person

  1. אני איתך. רק שאני מרגישה שאם לא אחתור למגע, אף אחד לא ירצה אותי (האמת שאני לא מרגישה, אני רואה על סמך המציאות…)

   וגם מיניות זה לא דבר שלילי בעיני, אבל תקשורת זה דבר חשוב. אני רק מקווה למצוא גבר שגם לו זה חשוב

   אהבתי

   1. הי, סליחה שאני נדחפת לתגובה לא שלי. ובכל זאת לא יכולתי להתעלם. המשפט הראשון- מחשבה מסוכנת מאוד. לא יודעת פרקטית איך לצאת מזה אבל נראה לי מאוד מסוכן להתהלך בעולם ככה. יש מי שיזהה וינצל.
    מגיע לך כל כך הרבה יותר. גם אם זה ייקח זמן להשיג את זה.

    Liked by 1 person

 5. סליחה אבל הוא נשמע ממש מטומטם… אולי את חווית אותו אחרת אבל הוא נשמע די פגום. לא חושבת שיש טעם לנסות לפתח איתו שיחה אמיתית… אם לא היית כותבת שהוא בן 31 הייתי משוכנעת שמדובר בבן 15. אפשר להשיג סטוצים איכותיים בהרבה מהרמה הזאת. פשוט צריך לסנן אותם היטב. אם את רואה שבהודעות הוא מושך רק לכיוון אחד בצורה לא מתוחכמת… אין מה לגשת לזה בכלל.

  אהבתי

      1. קל לומר, אבל החיים מלאים פשרות… וגם קשה לשפוט בנאדם זר שאין לך אינטרקציה איתו… אבל אני בהחלט עכשיו מסננת יותר (נניח, לא מסתכלת על גברים שלא רושמים דבר בביו)

       אהבתי

 6. אין לי מושג מה היתה המטרה המוצהרת של המפגש, מניחה שלא מערכת יחסים רצינית, אבל גם למשהו מיני, מנסיוני הדל, יש סטנדרט ונימוסין… אולי עבר הרבה זמן מאז הייתי שם, אבל נשמע לי מאוד מזלזל התירוץ שיורד לו אחרי שהוא גמר. לא חושבת שגבר או אישה שמכבדים את הפרטנר שלהם מסרבים להמשיך אחרי שהם מיצו בלי אף נסיון לספק את הצד השני.
  לדעתי כמו כמעיין המתגבר מעלי- אין טעם לנסות לפתח איתו שיחה… חבל על המאמצים שלך, נראה לי שיהיה מאוד קשה לחצוב ממנו תקשורת בסיסית. רק על פי מה שנתת פה, לא יודעת מה עוד עבר ביניכם.

  אהבתי

  1. זה היה כל כך מוזר שהבנתי שאני מראש צריכה לברר דברים כאלה כי בפעם האחת והיחידה שיצא לי להיות עם בחור בסיטואציה אינטימית (הדוש מהפעם הקודמת), ממש לא היייתה לו בעיה לגמור ולהמשיך (וגם לי 😉 )

   מה שכן, בזכות התגובה שלך הבנתי שאני צריכה לחשוב על הציפיות שלי. אבל אני גם יודעת שבמקביל אם מראש בונים ציפיות, הרבה דברים יכולים להתפקשש…

   אהבתי

 7. כתבתי לך בפוסט המיני הקודם שלך שאת בדרך שגויה בפיתוח המיניות שלך ואת דחית זאת ונהנית גם ממחיאות הכפיים הוירטואליות שקיבלת מכל מיני מגיבות. אחד הדברים שגיליתי בחיי הוא כמה אנשים נהנים לראות אומללות של אחרים. זה מקל עליהם על האומללות שלהן ולכן לא התפלאתי שקיבלת מחיאות כפיים על הדרך השגויה שאת הולכת. מה איכפת למגיבות? שתכווי קצת, הן נכוו. את אחלה בחורה, אבל ההורים שלך עשו עליך סיבוב ולכן יש לך הערכה עצמית נמוכה ואת יוצאת עם אפסים. זו שגיאה, כל הנתיב הזה שגוי ויוביל אותך לשברון לב ולמעגל שוטה שבסופו תנשאי לגבר מתעלל ותשחזרי את הייחוס המשפחתי שלך. את צריכה להיות בטוחה בעתידך, שזה קשה שהרי ההווה מחורבן במישור הזה ולהיצמד אך ורק להיכרויות של אנשים שסוננו על ידי המנגנונים שסיננו אותך. קרי אנשים שאת פוגשת באוניברסיטה או במקום העבודה. נכון, גם שם יש מתעללים וקקות בלי עין הרע אבל הסיכוי לפגוש מישהו שיתאם לך גבוה לאין שיעור מכל האפליקציות. יש נשים שהאפקליציות בשבילהן כי הן חזקות בסינון ולא נשרטות יתר על המידה ממנו. את לא אחת מהן. את שוגה ולא משנה כמה מחיאות כפיים תקבלי וכמה את מרגישה שהחיבוק המנוכר שאת מקבלת מהגברים הללו לפחות סוגר את התהום באופן זמני. את רק חופרת יותר ויותר את התהום שיש בתוכך.
  seen it so many times.

  אהבתי

  1. סינבד, יש לך תואר מקצועי בטיפול שאתה מתבטא כך? כי אני לא מבינה באיזו זכות אתה מחליט ויודע מה אני צריכה לעשות בחיים

   אגב, יש אחד באונ' שחשבתי כבר חודש לצאת איתו, אך בכל פעם שאנחנו מדברים, הוא שובר לי את הלב. ותאמין לי שזה הרבה יותר כואב ממישהו אדיוט שברור לי שהוא אדיוט…אני פשוט חושבת שזה הרבה נסיון וטעויות עד שאמצא את האחד או האחת

   אהבתי

   1. יש לי רשימת תארים מפה עד הודעה חדשה וחלקם לא מהאוניברסיטאות הכושלות של ישראל אלא ממוסדות עילית של ממש אבל לשאלתך, לא אין לי אף לא תואר אחד בתחום הפסיכולוגיסטי. אבל הכרתי מספיק נשים שעברו מסלול דומה לשלך עד שזה מרגיז לראות את זה מבחוץ. "הניסיון עם טעויות" זה חשיבה פשטנית מבוססת קלישאות שלא היית מחילה בחייך המקצועיים. הרי לא היית עושה מבחנים סתם כדי לעשות טעויות עד שתמצאי את התשובה הנכונה. בלימודים, את תרה אחרי הנתיב היעיל ביותר להצלחה.
    באוניברסיטה את רואה בחורים שהם עולים לאין שיעור על הבחור הממוצע שאת פוגשת באפליקציה אלא שאת *רואה* במו עיניך שהם אינם תואמים לך ומסננת אותם בקלילות. לא עולה על דעתך לבחור את בחור מספר 12 כי הוא כל כך דוחה אותך. אבל באפליקציה אי הידיעה גורם לך לבחור בחור שלו היית רואה אותו באוניברסיטה היה מגיע למקום 56 ולא היה עולה על דעתך בכלל למצמץ לעברו. לכן, כדאי אולי לתת סיכוי לבחור מספר 9 באוניברסיטה אפילו שהוא שמנמן או מקריח או לחילופין להמשיך ולחכות עד שמספר 1-5 ירצו אותך. הטעות שלך היא שבגישה הנוכחית את הולכת לשרוט את עצמך ובעיקר את המיניות שלך בצורה כזו שאת תאבדי כל אמון במין הגברי והיכולת שלך לקיים יחסים נורמליים תפגם. על רקע בית הגידול שלך התוצאות יהיו הרסניות.

    אהבתי

 8. אני שמח שאת מצליחה לצאת לעולם ולחקור את המיניות שלך, זה מאוד חשוב, ואני מקווה שבקרוב תמצאי פרטנר שיהיה לך מתאים וטוב ולא דוש אידיוטי.

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: