משאלה אחת ימינה

אני נכנסת לגינה ומתיישבת ב"מעגל כתיבה". חשבתי שמדובר על כתיבה חופשית על נושא כלשהו והתברר לי שמדובר על סשן טיפולי בכתיבה. אני מרגישה שרומאיתי ואין לי כוח להתעמק בשום דבר, במיוחד לא בשמונה בבוקר. אז אני כותבת כמה קטעים ציניים אבל בין לבין, אני גם נכנסת פנימה וחושבת על השאלות.

אחת מהן הייתה "מה אתם מאחלים לעצמכם לשנה החדשה" ואני כותבת לעצמי- חוץ מכמה שיותר כסף, אני רוצה בן או בת זוג לתמיכה. הקורונה הזו נתנה לי סטירה לפרצוף עם כמה שחברים ותמיכה זה חשוב לי. אף פעם לא היה לי בנזוג והאמת שזה מפחיד אותי נורא. אני מפחדת שאכנס למערכת יחסים שתגביל אותי ולא אדע איך לצאת ממנה.

אני גם מבינה שאני ממש רוצה להתחיל לשכב עם אנשים אבל גם פה אני כל כך נבוכה. למה שמישהו בכלל יסתכל לכיוון מישהי שעוד מעט בת 30 ומעולם לא שכבה. "מה לא בסדר בה??", אני כבר בטוחה שיחשבו עלי, "והיא גם כל כך לא מנוסה. איזה סקס גרוע". המחשבות האלה מכניסות אותי ללופ מסוכן של חרדה כי אני כן רוצה לשבור את המעגל ולהתחיל להתנסות אבל שוב, אני פוחדת.

אני בנאדם שיחסית פתוח עם הנושא של מיניות ולא חושבת שמיניות זה דבר שלילי. אבל עד עכשיו, זה פחות הפריע לי שהמיניות אצלי בעיקר באה מעצמי, אם זה דרך לימוד והעמקה (יש יוטיוברים, או ליתר דיוק בעיקר יוטיובריות, נהדרות שמעבירות ידע בצורה עניינית ומרתקת), חקר הגוף או אוננות. אני נורא רוצה לחוות משהו עם עוד מישהו או מישהי. לפחות מבחוץ, מרגיש שיש בחוויה הזו משהו שלם יותר.

2021, אני כל כך מקווה שתהיי שנה מלאה בסקס וחוויות נהדרות. נראה לי שהכי מגיע לי שנה כזו אחרי 2020 שהרגישה לי כמו תקיעות במקום

9 תגובות על ״משאלה אחת ימינה״

 1. בסוף יצא מזה סשן טיפולי לא רע, למרות שלא הבנת מראש שזה מה שזה. וטוב שקודם "התפטרת" מכמה דברים ציניים, וניקית את השטח (בתוכך) כך שהתפנית להתבונן באמת פנימה ולספר לעצמך דברים אמיתיים.
  והדברים שעלו – זה לא שלא ידעת אותם, אבל זה בהחלט התבהר והסתדר בצורה יותר ברורה. חברים זה חשוב. בן או בת זוג זה משהו שרצוי. שחסר. מישהו או מישהי שתהיה חלק מהחיים שלך, מהיום יום, מהכיף ומהעצב. מישהי או משיהו לשתף איתך את מה שהוא או היא עוברים, ולתמוך בך כאשר את משתפת. כל כך פשוט, וכל כך מורכב.
  שמחתי לשמוע שיש ביוטיוב מי שמצליח/ה להעביר ידע על מיניות בצורה עניינית ומעניינת. בזמני כמובן לא היו דברים כאלה ולגלות לבד זה לוקח הרבה זמן ולפעמים מפספסים המון דברים. אני מבינה את החשש, ככל שעובר הזמן ועדיין לא היתה לך התנסות מינית עם מישהו או מישהי אחרים. אבל יש לי הרגשה שיש "שם בחוץ" אנשים – גברים ונשים – שיגלו הבנה, קבלה, אמפתיה וגם המון רצון לתמוך ולעזור ולעורר ולהלהיב ולענג, גם את מי שמעולם לא חוותה את זה קודם. במיוחד מישהי שמדברת על זה ביושר ובישירות ורוצה. באמת רוצה. אני כבר אומרת – ההבדל העיקרי (בחוויה שלי) בין לעשות סקס עם עצמך לבין סקס עם מישהו/י אחר/ת זו התקשורת. את יודעת מה מרגיש לך טוב ומה לא, היכן את רוצה לגעת עכשיו, כמה זמן, באיזו עוצמה….את לא צריכה לדבר את זה כאשר את עם עצמך. אני חושבת שזה הדבר הכי חשוב בסקס, בין אם יש יחסים ואהבה ובין אם זה סקס טהור לשם סקס. להיות קשובה לבן/בת זוג במה היא/הוא רוצה ומה עושה לה/לו טוב באותו הרגע או בכלל, ולהוביל אותו/ה למה שעושה לך טוב. מאחלת לך שתמצאי, גם חבר/ה, גם בן/בת זוג, גם סקס טוב ומיטיב, מהנה ומענג, ובעיקר – המון המון המון תקשורת טובה. ואיזה כיף שעדכנת.
  ואהבתי מאד את העיצוב החדש של הבלוג.

  Liked by 1 person

  1. תודה רבה. הבוקר כשפתחתי את המחשב והחלטתי לכתוב ולעדכן, פחדתי שהפוסט לא מספיק טוב והרגשתי חלודה. טוב לדעת שאני עדיין מעניינת 😉 האמת שהגעתי למצב שאני מפחדת לשתף בבלוג כי יש לי חשד שאחד האנשים הקרובים אלי בחיים קורא פה וזה לא כל כך נעים. מצד שני, אני לא רוצה לסגור את הבלוג לגישה מורשית בלבד אז אני מנסה לעבד עם מה שיש

   ותודה שאת מזכירה לי שסקס טוב הוא סקס עם תקשורת. בפורנו תמיד זה נראה שה שחשוב זה הביצועים ויש אפס תקשורת. אותו דבר תקף לכל הסדרות בנטפליקס. אני חושבת שהדבר שהייתי רוצה להכניס יותר לחיים שלי זה תקשורת פתוחה והיכולת לדבר על הקושי

   Liked by 1 person

 2. משלא בא לשמה בא לשמה. ההתנגדות הראשונית גורמת לתסכול, אבל כשהצלחת להיות כנה עם עצמך מבלי לחשוש, מה יגידו וכל הקשקוש הזה, נגעת בי ואני משערת לקוראים האחרים.
  אני מבינה את הרצון לקשר, במיוחד בתקופה קשה זו שבה אנשים חיים בחוסר וודאות וזקוקים לתמיכה.
  מאחלת לך למצוא את הקשר המיטיב, כי ברגע שאת "משדרת" רצון לקשר ,את נפתחת לאופציות ותגיע הזדמנות, כי את מוכנה לה.
  תתחדשי על העיצוב החדש ,אהבתי מאד את התמונה.

  Liked by 1 person

 3. אני כאן רק כדי להאיר על "למה שמישהו בכלל יסתכל לכיוון מישהי שעוד מעט בת 30 ומעולם לא שכבה"

  נראה לי שאני מבינה מאיפה מגיע החשש, אבל לדעתי הוא מוגזם. את בעלי הכרתי כשלא היה לו נסיון מיני בכלל. לי כבר היו כמה פרטנרים. היינו בני 25, שזה מעט יותר צעיר ממך עכשיו, אבל הוא גבר ואני מרשה לעצמי להניח שעבורו זה יותר מלחיץ להיות לא מנוסה. לונג סטורי שורט- הכל היה ונשאר מצוין 🙂

  זה לא שינה לי, מעולם זה לא הטריד אותי. להיפך- התרגשתי מאוד לגלות יחד איתו את העולם הזה. ומן הסתם להמשיך לגלות ביחד.

  לגבי "איזה סקס גרוע"- סקס גרוע זה- א. דבר שקורה ב. לטעמי קורה בלי קשר בכלל למספר הפרטנרים שהיו לבן הזוג לפנייך. עד היום זכורות לי כמה חוויות ממש קרינג'יות שעונות להגדרה. (אגב אני ממש לא מאשימה את הפרטנרים- נראה לי שאפשר לסכם את זה יותר כחוסר התלהבות הדדית.) אני מאוד לא אוהבת להיזכר בזה אבל נראה לי שזה חלק מהחוויה של להיות פעיל מינית.

  קטונתי מלתת עצות על סקס, אבל כמו שציינו פה לפני תקשורת זה כל כך חשוב. אל תניחי שהפרטנר שלך יודע מה את רוצה, בטח לא בפעם הראשונה. תנחי אותו/אותה ולדעתי זה לא תמיד חייב להיות מרומז, אפשר ממש במילים. אם את יודעת מה טוב לך ומכירה את הגוף שלך את יכולה לעזור לו/לה מאוד.
  זה לפחות מה שאני למדתי על גברים, אולי נשים יודעות יותר טוב, לא יצא לי להתנסות ואין לי מושג.

  ובעיקר, תהיי בטוחה בעצמך. את לא צריכה להרגיש בושה בנושא. זה נתון די טכני ואני חושבת שהוא מעיד עלייך הרבה פחות ממה שאת חושבת. בטח לא כל המשקל ששמת עליו🙂.

  לא יודעת למה חשוב לי לחפור לך פה כל כך, אולי כי הייתי מהצד השני ואני יודעת כמה זה לא באמת משנה.

  Liked by 1 person

 4. אני לא יודעת איך זה מרגיש להגיע לגיל כמעט 30 בלי ששכבתי עם מישהו…. כי אצלי זה לא היה ככה.
  אני כן יכולה להבין את החשש שלך שבן אדם יירתע מקשר איתך בגלל זה.
  מאידך מישהו שירצה להיות איתך לא ייתן לדבר הזה להיות מכשול (ואם כן כנראה שהוא לא שווה את זה).
  זוגיות ומערכות יחסים בכלל הן דבר מורכב

  יכולה לספר לך שהיו לי כמה X-ים שהייתי הראשונה שלהם
  זה אמנם היה בגילאים צעירים יותר, ואני ממש לא עשיתי מזה issue
  כי בסופו של דבר יש סקרנות ורצון ללמוד ולהיות אחד עם השניה
  וסקס הוא חלק מהאינטימיות והקרבה שיש בין בני זוג

  Liked by 1 person

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s