סגירת מעגל עם הבחור

*מסתבר שסגירת מעגל זו המילה העברית ל-closure

שבוע שעבר הבחור(לקוראות חדשות- חפשו את התגית ״הבחור״ כדי ללמוד עליו עוד. בקצרה מדובר על בחור שיצאתי איתו והתאהבתי בו מאוד) ראה אותי בספריה באונ׳ והציע שנפגש סתם כידידים. אמרתי שאני עסוקה ושנדבר עוד שבועיים

אבל לא רציתי להתחמק ככה. גם הרגשתי בפנים שאני לא רוצה להפגש כי ידעתי שזה יקח ממני הרבה אנרגיה, שאין לי כרגע, וגם שאני עדיין נמשכת אליו וזה עוד עלול להסתיים בנשיקה (לא עלינו! 😉 ) ולהגיע שוב לקשר שאני לא מעוניינת בו

ולא ידעתי מה לומר לבחור. לא רציתי לפגוע בו ועדיין הרגשתי אשמה שאני זו שסיימה את הקשר.

אז התוואספתי עם חבר והתייעצתי איתו מה אומרים.הנה חלק מהשיחה שלנו-

1

2

והחבר הוסיף ״אז את יכולה לעזור לו בלהגיד מה את מרגישה״

 

אז לקחתי נשימה, ביררתי עם הבחור מתי נוח לו לדבר והתקשרתי אליו. אמרתי לו שאני עדיין אוהבת אותו ושלא סיפרתי לו את כל הדברים שבגללם נפרדתי ממנו ושאני מרגישה שאני צריכה להיות פתוחה איתו ולהסביר למה לא אוכל להפגש איתו בקרוב.

הוא היה קצת מופתע אבל זרם. סיפרתי לו שאני הרגשתי שלו הייתה אובססיה למיניות שלי פחות התאימה והאמת שלא הרגשתי בטוחה לידו כשידעתי שזה ה-דבר שמעסיק אותו. אמרתי לו שאני לא בטוחה שאצלו קשר זה משהו מעבר לסקס ולא רציתי קשר כזה.

הוא ענה שברור שמבחינתו קשר זה לא רק סקס אבל ״אני יודע שאני בנאדם שהרבה יותר פתוח על זה מאנשים אחרים״ (פה רציתי קצת לדפוק את הראש בקיר כי היה לי ברור שאין הקשבה) ״ולכן אני מדבר על זה הרבה יותר מאנשים אחרים״. אמרתי לו שאין לי בעיה עם סקס, אבל להכניס את זה בכל שיחה זה היה לי טו מאץ׳, במיוחד שזה בא out of nowhere ולא בהדדיות.

ופה הבחור המשיך לנסות לתרץ את עצמו

ואני התחלתי לבכות

הבנתי שהקשר הזה נגמר סופית וכמה כאב לי כשהרגשתי שם לא בנוח אבל כל כך רציתי את הקשר הזה שהבלגתי והמשכתי איתו.

כשהוא סיים להסביר את עצמו (וכרגיל דיבר על עצמו), הערתי- מילה אחת הייתה חסרה לי- ״סליחה״. הבחור אמר ״אה, כן. ברור שאני מצטער אם פגעתי בך״.

״מה זאת אומרת אם??״, אמרתי. ״עד עכשיו זה לא היה ברור לך?״

״אה, פגעתי? טוב, אני מצטער שפגעתי בך. לא התכוונתי״

ופה כבר הבנתי שבאמת עשיתי את ההחלטה הנכונה להפרד ממנו.

אז יצאתי מהשיחה עם דמעות על הלחיים ועצב גדול אבל לפחות יש לי קלוז׳ור לסיפור שעד עכשיו הרגשתי שלא באמת נסגר. גם אמרתי לו שאני עדיין מאוד מעריכה אותו ושאנשים משתנים אז אולי בעתיד יהיה משהו אבל לעכשיו פחות מתאים לי להפגש ולהתראות..

16 תגובות על ״סגירת מעגל עם הבחור״

 1. אני בעד סגירת מעגל. יש בזה משהו משלים עם המצב, יש בזה הרגשה שאפשר להמשיך הלאה, שזה בסדר. הגוף והמחשבות מתמלאות אופטימיות, גם אם לא מרגישים בזה מיד, טוב שדיברת ואמרת את שעל ליבך ❤

  Liked by 2 אנשים

 2. נהגת נכון. די ברור שחיפשתם דברים שונים, והוא מצטייר כאדם לא רגיש מספיק ולא קשוב. לפעמים קורה שיש קראש על אדם לא מתאים, וטוב שבסגירת המעגל הזו הבהרת לעצמך היטב שזה לא מתאים.

  Liked by 1 person

 3. לולא השיחה האמיצה והישרה שקיימת איתו אולי לעולם היית חושדת של היית צריכה להיפרד ממנו או שאולי הפסדת משהו….וטוב עשית שהחלטת ודיברת ואמרת את אשר על לבך. כי ברור כעת שהבחור לא הבין כלל מדוע נרתעת וממה. ולא בטוח שגם עכשיו הוא מבין. ורק על זה נראה לי שלו היית מתחילה איתו קשר היית נפגעת שוב ושוב בגלל שהוא לא קשוב ולא מבין ורואה רק את עצמו….ועם כל הכאב בהחלט סגרת כאן מעגל ואת יכולה ללכת הלאה בהרגשה שכרגע, לפחות, עשית את הצעד הנכון

  Liked by 2 אנשים

  1. כי כמו הברק שהיכה בי כשרק ראיתי אותו, אני עדיין מרגישה שיש בינינו איזשהו קשר קוסמי (לא מבינה באסטרולוגיה אז אל תהרגי אותי על המונח המדויק 😉 ). יכול להיות שיום אחד נוכל להיות ידידים או אפילו משהו קרוב יותר. עכשיו זה רק מציף בי רגשות עכורים

   אהבתי

 4. ואוו….
  תשמעי, אם בן אדם בשיחות הראשונות שלנו היה מדבר איתי על סקס
  זה ממש לא היה גורם לי להרגיש בנוח
  זה לא עניין של פתיחות או לא זה עניין של טאקט
  של בן אדם שלפני רגע הכרת, אתה לא מכיר, לא יודע איך הוא יגיב לנושאים מסויימים
  זה לא איזה חבר שישנת איתו בסדיר והרצתם דחקות

  ובכלל מה הקטע הזה של ללכת למקווה? אם מישהו היה אומר לי דבר כזה הייתי על זה מנפנפת אותו (כאילו WTF)

  כשאני מכירה מישהו אני רוצה קודם כל להכיר אותו
  שיחזר קצת, שנצא קצת, שנדבר (הרבה)
  שאני אדע עם מי אני נכנסת למיטה
  כי אם היה בא לי סטוץ, לא הייתי טורחת במסביב

  חוץ מזה שנשמע שהבן אדם יותר מדיי עסוק בעצמו ולא באמת ראה אותך

  אהבתי

 5. אני מסכימה עם כל המגיבים מעליי. ז"א, זה נשמע שהבחור אכן לא קשוב (וזה רושם שקיבלתי לא רק מהפוסט הזה), ולכן אני חושבת שטוב שנסגר הסיפור. תחשבי שאם בהתחלה הוא לא קשוב, מה היה קורה בהמשך… מגיע לך טוב יותר מזה 3>.

  אהבתי

  1. קשה בטירוף לדבר על בעיות. זה ממש גרם לי לסוויץ' ולהבין שאני צריכה לעשות את זה יותר

   אצלנו בבית מטאטאים בעיות מתחת לשטיח ואם יש ריב אז כל צד יתחפר בעצמו ואז אחרי כמה ימים נמשיך כאילו לא קרה כלום, בלי לדבר על זה. קשה לשנות הרגלים אבל אני אשים את הפוקוס על זה (בהצלחה לי)

   אהבתי

 6. חושבני שהמגיבות למעלה מגיבות מפריזמה של בנות 30+ שמכירות בני 30+. אני זוכר עצמי בגילאי 20 מוקדמים. בנים הם עדיין לא ממש בוגרים ורגישים, לוקח זמן. אם יש משהו שהפך אותי רגיש זה דוקא שהייתי בקשר ארוך והתחלתי להבין דברים. אני לא אומר שאת צריכה לחנוך אותו, אבל תעשי לו הנחת התפתחות איטית. את עתידה להתקל הרבה בכאלה ולמעשה כבר נתקלת באחד נוסף כזה שלמד איתך גמרא. בחורים קולטים לאט.

  Liked by 1 person

  1. אותו חבר שמופיע בשיחת וואטסאפ אמר לי לדבר בדיוק בגלל שבנים קולטים לאט (ושהם לא מבינים רמיזות או אפת גוף…)

   שנינו, גם אני וגם הבחור, לא בתחילת שנות ה-20 שלנו (אבל אני מוכנה לקבל את הקסם של להראות צעירה בכמה שנים 😉 ) וקשה לי שהוא אטום. יש לי תשוקה אליו אבל בכל שיחה אני מרגישה שאני רוצה לדפוק את הראש בקיר מתסכול… אני אחכה עוד כמה שנים ואם המלאך או המלאכית התאומה שלי לא תופיע, יש סיכוי שאתן לו צ׳אנס נוסף. תודה שמוליק על התגובה

   אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: